Kniha návštěv

Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
181512156
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Petr Šimon
to: cihlář
Myslím, že profláknutí lokalit je doména jíných. Schválně se podívej, že u fotek ani neuvádím, kde fotografie vznikla a nakoukni kdo tuto informaci uvádí. Takže pokud mě chceš napadat, že jsem jeden z těch co lokalitu proflákl a zkur*vil, tak tomu moc nerozumím...
cihlář
Myslím,že za vlhy byste měli především poděkovat Honzovi Veberovi, bez něj byste všichni věděli kulový ! A na druhou stranu vám všem určitě zase poděkuje on za to, jak jste tuhle lokalitu proflákli a zkur*vili...
Pavel
Máš moc hezké fotografie. Přeji hodně štěstí, dobré nápady a světlo.
Jiří Benák
Ahoj Petře. Kostarika se vám koukám vydařila. Nádherné fotky. Těším se i na nějaké povídání o cestě. :-)
Lumír
Ahoj Petře, kolibříci jsou nádherní, jako ostatně všechny tvoje fotečky. Těším se na další :-)
caskoun
Moc krásné stránky a dokonalé fotografie, moc rád jsem se pokochal a rád se opět vrátím.
Přeji dobré světlo.:-)
Pavel Hála
Takže Ti přeji, aby se z D3 stal nový člen Tvé rodiny.
Petr Šimon
to: Pavel Hála
Pavle díky za pochvalu. D3 jsem už vrátil, ale díky za tip se zvětšením náhledu! 24-120 je super objektiv za rozumné peníze, ale do Kostariky jsem ho netáhl. Na krajinku jsem měl půjčenou 14/2,8.
Petr Šimon
to: Vladimír Bělohradský
Vladimíre v tom si buďte jistý. Canon určitě nezůstane pozadu. Tipuju podzim. Nikon zase za rok nasadí laťku výš a tak to půjde stále dokola k velké spokojenosti nás fotografů:))
Pavel Hála
Petře, fotky jsou naprosto parádní a moc závidím expedici.
Sám D3 používám od konce ledna je opravdu výborný. Doporučuji i nový základní zoom 24-70/2,8 - ostřejší zoom jsem nepotkal! Jak jsi spokojený s 24-120VR? Měl jsi možnost ho otestovat na D3?
Tip: 100% zvětšení lze nastavit na středové tlačítko křížového voliče; dokonce si lze vybrat ze 3 stupňů zvětšení. Tato možnost byla i u D200.

Poznámka pro Vladimíra Bělohradského: už pár roků je Nikkor 300/4 AF-S, což je stejná kategorie jako USM u Canonu. Pravda není VR (IS), ale kvalita kresby je špičková.
Vladimír Bělohradský
Zdravím! Moc pěkné fotografie. Koukal jsem na Váš test D3. Myslím, že i D300 je fantastický fotoaparát za fantastickou cenu. Škoda jen že chybí rozumné objektivy ve střední cenové kategorii. Osobně fotím s Canon EF 300/4L IS USM, a něco takového od Nikkoru není. Resp. Nikkor 300/4 je a není špatný, ale absence rychlého a tichého ostření prostě vadí a na profi 2.8čkový tele nemám. Kéž by se nechal Canon vyhecovat a začal dělat lepší těla. :-) Mějte se krásně a přeji dobré světlo!
Lumír
Ahoj Petře. Nové fotky z Kostariky jsou nádherné. Těším se na další.
Jirka
Petře, dokud jsi jen vyprávěl, bylo to zajímavé, ale když se na obrázky dívám tak je to krása.
Máš úžasného koně.
Richard
Zdravím pane,úchvatné fotogafie, zvláště ze světa zvířat.Nikon D300 a k tomu čtyřkilo,je parádní výbavička a je vidět, že ji dobře ovládáte.Není to vždy pravidlem a výbava na úrovni ještě neznamená dobré fotografie.Přeji dobré světlo i nadále.
Andre
Krásné fotky, hlavně ten útok na srnčí a veverka foto týdne 49/2007. Samozřejmě i ostatní jsou nádherné. Přidávám na své stránky odkaz na tyto.
Laex Auer
Ahoj Petře.
Tvoje užovka ve dodě je nádherná (a nejen ona). Přidal jsem k sobě link na Tvoje krásné stránky.
Ať se Ti daří i nadále.
Alex
Lumír
Ahoj Petře,
ty fotografie puštíka jsou úchvatné. Těším se na další nové snímky.
losonsky
skutočne krásne zábery ;) kochal som sa... nikonu zdar ;) vše najlepšie v novóm roku ;)
Jméno
Ahoj Petře,
přeji mnoho krásných úlovků i v roce 2008 ;-)
laco
proste super, ale myslím že u väčšiny používaš 400 objektív ? Takže moja 70 - 200 so stabilizátorom by asi nestačila. :-|
Jula Kertész
Jdu se kochat ... a myslím, že tady bude čím;-)
Michal Soukup
Opravdu moc pěkné fotografie. Dostal jsem se na tvé stránky díky recenzi D300 na serveru fotoaparat.cz ... ale až tady jsem zjistil, že by mi ten foťák stejně nepomohl :)
Pavel
Krásné foto. Přeji dobré světlo.
Michal Kupsa
Ahoj Petre,
paradni stranky a samozrejme i fotky. Krom paradnich fotek ptaku me zaujala fotka vyhlidky "Maj", o ktere se chystam pristi rok psat. Muzes mi prosim poslat exif k te fotce? Tedy kdy to bylo focene - prosim datum i cas.
Moc dik, ahoj a dobre svetlo.
Michal
Vasek B.
Ahoj,
Fotky orla morskyho jsou moc pekne. :-)
Lumír
Ty nové fotografie orla mořského jsou nádherné, ahoj.
Jiří Liščák
Petře, moc pěkné. Líbí se mi obrázky z volné přírody: bažant, potápka, bělořit. Ať se nadále daří. Jirka.
Martin Švarc
Tak jsem prolítnul stránky, přečetl oba články a musím taky pochválit, jen tak dál ... :-)
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace